Onthulling van onze nieuwe kleurnamen

Mijlpalen verdienen een feestje

Hier bij GameOver hebben we besloten om alles uit de kast te halen voor de bedrijfsmijlpaal van vijfduizend volgers op InstagramDe gaming-community op sociale media is geweldig - het zit vol met fantastische mensen die vriendelijk, ondersteunend en - natuurlijk - gepassioneerd zijn door gamen


Net als wij

 


Naarmate de mijlpaal van 5k dichterbij kroop, begon ons team manieren te bespreken om de boel op te schuddenAls kleine, hechte groep proberen we altijd de best mogelijke producten te maken, terwijl we de dingen fris en nieuw houdenEen idee dat steeds terugkwam, was het idee om de kleuren van onze tassen een nieuwe naam te gevenDit zou niet alleen een geweldige manier zijn om het te vieren, maar het zou ook perfect passen bij ons overkoepelende thema GAMES


We brainstormden dagenlang, hadden meerdere discussies en vergaderingen, en brainstormden nog wat meerNog veel meerTen slotte bedachten we een nieuw thema voor de productnamen van onze kleurencollectie waarvan we vonden dat ze waanzinnig goed bij het merk Game Over pastenDe gamers in ons team hebben een selectie van kleurgecoördineerde personages en objecten uit onze favoriete games uitgekozen!


Dus zonder verder oponthoud, laten we onze nieuwe kleurnamen van dichtbij bekijken!ZIELEN REAPER

Onze gewaagde blauwe tas is vernoemd naar Diablo III: Reaper of Souls uitbreidingDe albumhoes heeft de meest verbazingwekkende blauw-zwarte afbeelding van Malthael, en we vonden dat deze afbeelding en de blauw getinte gameplay perfect pasten bij de blauwe afwerkingskleur!

 

ZUIVERENDE CODE

De zuiveraarDe codeActiveer het voordat het te laat isje weet precies waar we het over hebben! Onze grijze zitzak is vernoemd naar het Purity Project in de Fallout franchiseOmdat niets zo grijs schreeuwt als het einde van alles…

 

SCHORPIOENKETEN

We konden op geen enkele manier de onsterfelijke erfenis van Mortal Kombat weglaten! Onze felgele zitzak is nu vernoemd naar de mythe, de man, de legendeSchorpioen (en zijn wapen)Kom hier!

 


VOEL MAGIE

Het wordt niet groener dan de wervelende zuurachtige magie in World of Warcraft, gebruikt door ieders favoriete vijanden, de Burning Legion! Onze groene zitzak is nu vernoemd naar die destructieve (maar geweldig uitziende) magieLaat het je gewoon niet bederven

VUUR RUNE

Je kent het wel50 punten van vuurschade wanneer vijanden in de buurt komen! Is er iets veel cooler dan vuur uit je handen schieten? NeeOnze rode zitzak is gebaseerd op het geweldige RPG-spel Skyrim en de supercoole elementaire runen

 

PORTAAL JUMP

Ontsnappingsluiken, angstaanjagend kalme AI-systemen, de belofte van cake...dat klopt, onze oranje zitzak is vernoemd naar het oranje wervelende portaal in PortalWie weet waar je terechtkomt?TWILIGHT PRINSES

Onze roze zitzak vertegenwoordigt een klassiek spel en personage en is nu vernoemd naar de geweldige prinses Zelda en haar jurk in de Twilight Princess-uitbreidingWe kunnen geen betere naam bedenken voor deze zitzak!


 

Voorwaarts en hoger

Daar heb je het - onze nieuwe en verbeterde namenHet beste deel van deze verandering is hoeveel deze namen met een gamethema echt de kern van ons merk vertegenwoordigen: gemaakt door gamers, voor gamersWe hopen dat je net zoveel van ze houdt als wij!


Welke nieuwe kleur naam is jijfavoriet?

Laat het ons weten in de reacties!


2 opmerkingen


  • Miranda J Cochran

    I like twilight princess and soul reaper


  • Kathryn

    These are fantastic. I want the green one for my gamer son. Do you ship to America?


laat een reactie achter

Opmerkingen moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd